این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

مهت ارسال مقالات :18   اسفند 95
مهلت واریز هزینه: 18 اسفند  95
برگزاری کنفرانس: 25 اسفند 95

 
  عضویت در تلگرام مرکز
نمایه سازی مقالات در isc                نمایه سازی مقالات در isc
نمایه سازی مقالات در isc
آخرین اطلاعیه : آخرین مهلت درج اطلاعات مقاله جهت نمایه سازی در isc تا روز سه شنبه مورخ 3/16خرداد ماه می باشد بدیهی است پس از مهلت مقرر به هیچ عنوان امکان حذف، تغییر و یا اضافه نمودن مقاله در سایت امکان پذیر نمی باشد.
1396/03/13 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات در isc
پیرو اطلاعیه مورخ2/28آخرین مهلت درج اطلاعات مقاله جهت نمایه سازی در isc تا روز سه شنبه مورخ 3/16خرداد ماه می باشد بدیهی است پس از مهلت مقرر به هیچ عنوان امکان حذف، تغییر و یا اضافه نمودن مقاله در سایت امکان پذیر نمی باشد.
1396/03/10 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات در isc
آخرین مهلت درج اطلاعات مقاله جهت نمایه سازی در isc تا روز پنج شنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه می باشد بدیهی است پس از مهلت مقرر به هیچ عنوان امکان حذف، تغییر و یا اضافه نمودن مقاله در سایت امکان پذیر نمی باشد.
1396/02/19 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات برگزیده و حائز امتیاز کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
با توجه هماهنگی های صورت پذیرفته توسط مجمع عالی توسعه پایدار با پایگاه استنادی جهان اسلام مقالات حائز امتیاز پذیرفته شده به صورت رایگان در ISC (پایگاه استنادی جهان اسلام) نمایه خواهند شد. لازم به ذکر است طبق آخرین بخشنامه وزارت علوم،تحقیقات و فن آوری مقالات کنفرانسی صاحب امتیاز می باشند که در این پایگاه نمایه شده باشند و با توجه به قوانین موجود در این پایگاه فقط کنفرانسهایی معتبر می توانند در ISC نمایه سازی گردند.
1395/09/30 ادامه مطلب


صدور مجوز isc برای کنفرانس
بدینوسیله و بر اساس پیگیری های متعدد کد اختصاصی مجوز isc با شماره ۲۱۱۰۹-۹۵۱۶۱ اعلام می گردد. http://conf.isc.gov.ir/gpa
1395/09/29 ادامه مطلب


جدول هزینه ها
پس از اعلام نتایج داوری شما می توانید هزینه های خود را واریز نمائید. لازم است پیش از واریز نمودن هزینه به کنترل پنل خود رفته و در بخش خدمات هزینه های مورد درخواست خود را که شامل 2 بخش ثبت نام در کنفرانس + ثبت مقالات (1؛2؛3؛4؛5) را انتخاب نموده و مطابق جمع کل هزینه ها پرداخت خود را انجام دهید.برای مشاهده جدول هزینه ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1394/07/01 ادامه مطلب

(لطفا جهت اطلاع از زیر محورها بر روی آنها کلیک نمایید)
 


سه شنبه 06 تير ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان علمی
حامی رسانه ای