این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

مهت ارسال مقالات :18   اسفند 95
مهلت واریز هزینه: 18 اسفند  95
برگزاری کنفرانس: 25 اسفند 95

 
  عضویت در تلگرام مرکز
نمایه سازی مقالات برگزیده و حائز امتیاز کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام                صدور مجوز isc برای کنفرانس
نمایه سازی مقالات برگزیده و حائز امتیاز کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
با توجه هماهنگی های صورت پذیرفته توسط مجمع عالی توسعه پایدار با پایگاه استنادی جهان اسلام مقالات حائز امتیاز پذیرفته شده به صورت رایگان در ISC (پایگاه استنادی جهان اسلام) نمایه خواهند شد. لازم به ذکر است طبق آخرین بخشنامه وزارت علوم،تحقیقات و فن آوری مقالات کنفرانسی صاحب امتیاز می باشند که در این پایگاه نمایه شده باشند و با توجه به قوانین موجود در این پایگاه فقط کنفرانسهایی معتبر می توانند در ISC نمایه سازی گردند.
1395/09/30 ادامه مطلب


صدور مجوز isc برای کنفرانس
بدینوسیله و بر اساس پیگیری های متعدد کد اختصاصی مجوز isc با شماره ۲۱۱۰۹-۹۵۱۶۱ اعلام می گردد. http://conf.isc.gov.ir/gpa
1395/09/29 ادامه مطلب


جدول هزینه ها
پس از اعلام نتایج داوری شما می توانید هزینه های خود را واریز نمائید. لازم است پیش از واریز نمودن هزینه به کنترل پنل خود رفته و در بخش خدمات هزینه های مورد درخواست خود را که شامل 2 بخش ثبت نام در کنفرانس + ثبت مقالات (1؛2؛3؛4؛5) را انتخاب نموده و مطابق جمع کل هزینه ها پرداخت خود را انجام دهید.برای مشاهده جدول هزینه ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1394/07/01 ادامه مطلب


راه اندازی پرداخت آنلاین در سایت
به منظور صرفه جویی در وقت پژوهشگران عزیز سیستم پرداخت آنلاین در سایت فعال خواهد شد. لازم است پس از تائید نهایی مقالات خود ، وارد بخش خدمات کنترل پنل خود شده و خدمات خود را انتخاب و در نهایت پرداخت آنلاین را انجام دهید.
1394/07/01 ادامه مطلب


شروع ثبت نام در کارگاه های آموزشی مجازی
با توجه به درخواست های پژوهشگران ارجمند تعدادی کارگاه آموزشی در کنترل پنل شما درج گردیده است. لازم بذکر است به افراد شرکت کننده گواهینامه شرکت در دروه آموزشی با ذکر ساعت اهداء میگردد.
1394/07/01 ادامه مطلب


دعوت به همکاری
پژوهشگران گرامی ، به اطلاع میرساند دبیر خانه کنفرانس اقدام به جمع آوری بانک رزومه های اساتید شرکت کننده (دکتری/دانشجوی دکتری) جهت استفاده علمی از ایشان نموده است لذا مستدعی است کلیه عزیزانی که تمایل به همکاری دارند در سایت منوی عمودی سامانه داوران ثبت نام نمایند.
1394/07/01 ادامه مطلب

(لطفا جهت اطلاع از زیر محورها بر روی آنها کلیک نمایید)
 


چهارشنبه 06 ارديبهشت ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان علمی
حامی رسانه ای